Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-17, 12:24   #1651
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o srebrnych nigdy nie słyszałam ale pewnie dlatego że unikam takich lekarzy na nfz
nie ważne czy z tyłu czy z przodu robiłabym tym samym
teraz masz 20 lat i jak wciskasz w nie taki szajs to za drugie 20 możesz nie mieć ich wcale
pomyśl czy warto
No srebrnymi sie kiedyś robiło, i wtedy sie miało takie czarne coś w zebie One właśnie na nfz były refundowane.

A moje są normalne białe, tak samo trwałe jak te za które sie dopłaca Nawet nie wiedziałam ze sa jeszcze jakies inne skoro nie było widac Dopiero po miesiacu czy dwóch mi lekko zżókły, na poczatku to nic nie było widać. JAkbym wiedziała ze sa jeszcze jakies inne to bym dopłaciła ale mówie, wtedy akurat nie wiedziałam Nie widziałam roznicy a obok mam zeby robione normalnie u prywatnego dentysty i wygladaja tak samo.
Ja pewność mam że moje zęby są zrobione dobrze bo byłam na kontroli u mojej orto prywatnie i sama ma też 2 rodzaje plomb i tez mówiła ze są tak samo trwałe
I też miałam światłem utwardzane wiec nie wiem Może mam zanik pamieci i dopłacałam ale nie przypominam sobie Chociaz wszystko jest mozliwe

A zęby to mi dolne i tak wypadna Stety niestety, dbam jak moge ale poki nie zbiore paru tysiecy to i tak moge sie cmoknac i nic nie dadzą super hiper plomby.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-11-17 o 12:36
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora