Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 19:35   #3046
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
witam, dopiero zaczynam przygode z olejami, bo moja skora wyglada strasznie, zaskorniki, blizny, rozszerzone pory, zakupilam sobie olejek z drzewa herbacianego, ale jak go stosowac? zakupilam tez korund plus kwas kwas hialuronowy. mysle tez nad jakims hydrolantem, czy mozna je zakupic w aptece?
Możesz dodawać około 2 kropel do żelu do mycia twarzy w momencie kiedy ją myjesz. Ale takie olejki mogą podrażnić, wysuszyć, a nawet poparzyć więc ostrożnie z ilością i obserwuj twarz jak reaguje. Ja też kilka kropli dodaję do kąpieli, szamponu lub jako inhalację - kilka kropli do miski ciepłej wody i nachylić się nad nią, mając głowę nakrytą ręcznikiem. Albo standardowo w domku aromaterapeutycznym. Wiele osób stosuje miejscowo, mnie to za bardzo wysusza i nawet bym powiedziała, że odparza.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora