Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja włosów zgodnie z fazami Księżyca.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-08, 22:17   #10
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pielęgnacja włosów zgodnie z fazami Księżyca.

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Cóż, obserwacje utrudnia długoterminowość oraz stosowanie różnych dodatkowych preparatów wewnętrznie, zewnętrznie itd.

Hmm wielu rolników ekologicznych stosuje kalendarz księżycowy w uprawie warzyw i owoców, więc jakiś wpływ to zapewne ma
dokładnie to utrudnia. No i może być tak, że nawet jeśli odstawimy jakiś tam wspomagacz to on nadal przez jakiś czas działać. A robić dłuższą przerwę by sprawdzić działanie księżyca to dla mnie włosomaniaczki strata czasu
może ktoś jednak ktoś przeprowadzi na sobie eksperyment

Cytat:
Napisane przez Aniamaluje Pokaż wiadomość
zabrzmi to naiwnie, ale wierzę w takie rzeczy. Udowodniono np. że podczas pełni jest dużo więcej samobójstw i przestępstw (pisał o tym już Tatarkiewicz . Myślę, że księżyc jakoś reguluje wiele procesów i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Ja zamierzam własnie zacząć żyć "zgodnie z rytmem natury", więc ta informacja jest dla mnie przydatna ) I tak miałam zamiar podciąć końcówki, więc pewnie zrobię to tego 17.01 i dam znać jak efekty :P
Ja sama nie wiem do konca czy wierzę czy nie, ale "za" przemawiają do mnie fakty o których piszesz. Jakiś czas temu czytałam o wpływie księżyca na życie, ciekawe to
Ja już od jakiegoś czasu podcinam dwa dni przed pełnią, ale stosuję też inne przyspieszacze jestem zdania że jak nie pomoże to nie zaszkodzi, a podcinać i tak trzeba kiedyś i tak.
Tylko ciekawi mnie to o tych końcówkach - np 15 luty, ale w takim razie nie bedzie przyspieszać wzrostu chyba, bo pełnia wypada 7 czyli nalezałoby podciąć 5 żeby rosły szybciej
może trzeba samemu wybrać, albo ciąć dwa razy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując