Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - suche , matowe włosy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-18, 14:42   #3
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Suche włosy :(

dużo zależy od techniki obcinania, tak jak to stwierdziła kisia88...
Kiedyś twoje włosy były długie, i jesli zostały obcietę tak jakby wciąż były dlugie,( pomimo ze sa krótkie) to być moze dlatego żle sie układają.
Zazwyczaj dłuższe włosy nie wymagają tyle pracy przy ułożeniu w porównaniu do wlosów krótszych.
Ja też mam kręcone i podobnie jak zgagaa probowałam juz duuużo
specyfików....ale w porownaniu z tym co bylo kiedyś jestem z nich naprawde zadowolona.
Stosuje:
- co drugie mycie olej kokosowy(pod ręcznik min. na pół godziny, do kupienia w sklepie ze zdrową zywnośćiu,powinien byc zimno tłoczony)
- do każdego mycia olejek rycynowy(mysle ze mi po nim prawdopodobenie nasililo sie wypadanie wlosów, ale chyba tez zaczęły szybciej rosnąć i zniknąl suchy łupież)
-szampon z Rossmana dla dzieci(bez SLS)
- ostatnio odżywka ze schwarzkopfa Bonacure dwu-fazowa bez spłukiwania(na początku nie byłam z niej zadowolona, ale szybko opanowalam technikę układania włosów dzieki niej)
-pije dużoo mleka, jem zmieszane ziarenka dyni, siemienia lnianego,słonecznika(stos uje to dopiero od niedawna)
-niestosuje prostownicy, suszarki, szczotka tylko po myciu, nie farbuje, nie stosuje lakierow zeli, itp
jeśli chodzi o lepsze układnie to naprawde polecam te odżywke schwarzkopfa
Nie czyni cudów, ale daje naprawde dużo
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując