Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 01:43   #3253
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ja dziś byłam z lejdi na chwilowym spacaerze okazało sie ze mój pies nie umie chodzić tylko siedzi i jeczy ze chce do domu ... tak sie darła ze całe bloki ją słyszały wiec poszlam do domu... tylko weszłam i zesrała sie dziś bylam na kontroli u weta i powiedział ze wszystko wporzątku i ze we wtorek albo w środe ściągamy szwy, a pytałam czemu ona może sie tak zachowywać to powiedział ze przez to ze ma kołnierz i ona czuje sie chora i marudzi poprostu...


znaczy ona jest zamknięta w takim jakby kojcu to jest zabezbiecznie zeby nie skakała,i jak ktoś przychodzi to musi tam pujsc i ją wyjąc a do tej pory ona jeczy i siusia ze szczęscia mój TŻ ma podwórko ale ono nie jest całkowicie ogrodzone i tam czasem kury chodzą i czasem latają te dwa psy co oni mają spróbuje tam... ale dopiero coś bede robić jak ściągną jej ten kołnierz bo to teraz jest masakra.... strasznie przewrażliwiona...
Kotka, to było wiadome, że Lejdi od razu nie zacznie śmigać po dworze jak roczny pies.. na to potrzeba czasu. Po pierwsze to była dla niej nowość, nowe otoczenie, nowi ludzie, po drugie pewnie mała po tym zabiegu jeszcze nie doszła do siebie, do tego ten kołnierz.. spokojnie, nauczy się.
jak TŻ ma podwórko to problem z głowy, tam ją stopniowo przyzwyczajaj do wychodzenia, naucz ją chodzenia na smyczy, zabieraj ze sobą jakieś smakołyki, jak zrobi siku lub kupkę - nagrodź ją, weź jakiś patyk albo jakąś piłeczkę z domu i pobaw się z nią troszkę - tak jak w domu, żeby wiedziała, że nic jej na dworze nie grozi, żeby się czuła bezpiecznie..


moja Lajla z kolei boi się innych psów, nawet tych małych
wczoraj np. spotkałyśmy sąsiadkę, która też była na spacerze z mieszańcem yorka, myślałam, że się powąchają, może zaczną się bawić (bo chyba szczeniaki lubią zabawy z innymi psami) a ta zaczęła piszczeć, chować się za mną i uciekła po schodach na klatkę..
zaobserwowałam, że z daleka to bardzo chętnie obserwuje inne psiaki, nawet w oknie jak widzi to patrzy z zainteresowaniem, ale jak już przyjdzie do jakiegoś spotkania to od razu ucieczka.. nie wiem, może jeszcze za mała jest, może potrzeba czasu, może z tego wyrośnie? a może powinnam zaprosić sąsiadkę i psiaka do nas na kawę, może w domu, na swoim terenie czułaby się bezpieczniej i byłaby odważniejsza i skora do jakieś zabawy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
http://shakira1.pinger.pl/ polecam przejrzec
wersja królowa zimy
dodaję do ulubionych!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
obejrzyj sobie kolezanke, ktora wstawilam wyzej to az wyskoczysz z lozka i zachce Ci sie tanczyc

a ja jeszcze nie wiem jak dokladnie, ale koszule na pewno zaloze
z tym ze jade tez na wigilie do Tzta... ehh zobaczymy
Tztowi kupilam juz prezent, wiem ze Tz ma dla mnie tez, ale nie chce skubany nic powiedziec
mój też wielce tajemniczy nawet byłam z nim dzisiaj odebrać prezent dla mnie to zaparkował auto specjalnie gdzieś dalej, kazał mi siedzieć w aucie i wrzucił szybko pakunek do bagażnika
powiedział mi tylko tyle, że kategoria: miłość

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ajć ale drogi,ale warto było fajna psinka
tak swoje pokazujecie to ja swoją w kołnierzu pokaze na jednym zdjeciu zaspana,śmiesznie wyszła
ona coś urosła? dalej jest tak maleńka jak była

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to ja na dziś kończę
Tez bym chciała śnieg na święta,choć już tracę nadzieje
Pokaże Wam moje dzielo
Lece pod prysznic
fajnie to wykombinowałaś, podoba mi się bardzo
u mnie dekoracjami tata się zajmuje

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki nadrobie was później bo zaraz muszę lecieć do lekarza
na szybko wstawiam foty część tu z buzią do albumu tylko się nie przestraszcie bo mi naczyńko poszło w oku
jestem zadowolona i odkryłam że dobrze mi w chłodniejszym odcieniu a wyszło tak pośrednio ciepło zimno
ojj Asieńko, ale Ty kombinujesz już chyba teraz zostawisz je w spokoju, ładnie wyszło, ale podejrzewam, ze chwila moment, szybko się wypłucze i znów będziesz miała jaśniutkie..
ja chyba również Cię wolałam po wellatonie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wróciłam
wrzucam foto wczorajszego swetra od mamy z TKmaxx

tylko takie udało mi się zrobić
śliczny u mnie nie ma TKmaxx

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny robię te pierniki no i powiedzcie, że to nie pindol!
może i pindol, ale czy w pierwotnym założeniu nie miała to być SKARPETA?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny odsyłam tą sukienkę nie chcę mniejszej

a TŻ mówi do mnie,zostaw dobra jest chyba ma już dosyć mojego marudzenia i łażenia ze mną
jakaś dziwna ta kiecka
odsyłaj, odsyłaj, jeszcze trochę czasu masz, znajdziesz coś ładniejszego

a TŻ franca jedna

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja musze teraz co mycie podsuszac suszarka bo kto z lolka pojdzie na dwor jak mi wlosy schna kolo 10h naturalnie nie wyroba wiec musze podsuszyc i wciagu 3-4h musza doschnac, bo jeszcze sie choroby jakiejs nabawie przez mokry łeb na mrozie wiecie ze sniegu dzis u mnie dowalilo ponad kostki i ciagle pada?
10h schną? łooo, sporo

daj znać jak dyfuzor się spisał
ja jak się spieszę to też czasem suszę i szczerze, jedyne co zaobserwowałam to większą objętość (taki push up) - dlatego raczej staram się, aby same sobie schły
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora