Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-07, 10:29   #14
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

czeko ja mowilam od razu ze a10 wychodzi jak wellaton, a 219 mocniej szaro-popielato- zalezy co kto lubi
a ze teraz jest promo na farby palette w leclercu i rossie- od piatku to kupuje a10 i robie nia za 2 tyg i zobaczymy, moze uznam ze jest ladniej niz 219?

weegirl dziekuje kochana!
ja niestety zle reaguje na cipronex- bardziej nasila mi objawy gdy juz mam ostre zapal pecherza i zawsze potulnie wracam do furaginy. mam do niej zaufanie, gdyz w szpitalu przy kamicy wszystkie nas leczono na oddziale furagina a cipronex mi zakazali... i objawy przechodzily w pierwszej dobie, max w 2-3 a to oznacza ze lek dziala odpowiednio.
gdy wychodzily mi bakterie w posiewie- to tez nie leczono mnie cipronexem a nolicinem/nocilinem, nie pamietam juz ale 2 krotnie tak bylo...bo akurat na furagine bakterie te wykazywaly slaba wrazliwosc...
nie wiem juz sama, dzis czuje sie dobrze- ale wczoraj i dzis bralam juz konskie dawki lekow na kamice i wyraznie lepiej mi sie teraz sika i czesciej...i lzej.
niemniej jutro/pojutrze gin rozjasni moje watpliwosci i jesli nic nie wykryje, to pojde do rodzinnej po skier na analiz moczu i wtedy bede juz miala pewnosc...
nie wiem tylko co jesli nikt z nich nie znajdzie nic niepokojacego przeciez sobie dolegliwosci nie wymyslilam

asiubb ta twoja dermatolog to wiesz co...
kup jakis lepszy suplement na pazury/wlosy i zwykla odzywke do pazn w formie lakieru i tez bedzie dobrze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora