Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-11, 14:18   #3075
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie tyle farba o ile odzywka dodawana do wellatonow daje taaaki blask. Ale w sumie same silikony, wiec nie ma sie co dziwic a i jeszcze te farby joanny w niebieskim opakowaniu daja fajny blask
oj tak, ta odżywka jest super a jesli chodzi o farbę, po której mi się najbardziej błyszczaly włosy to L'oreal Preference, odkąd przestałam jej uzywać już tego nie doświadczyłam dlatego teraz zamierzam spróbować jakiejś farbki profesjonalnej

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Podkradłam to zdjęcie! jaki ma piękny kolor i te włosy ja czuję jak one się przez palce przelewają!
oj tak....

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
a co do tego blasku to nie chodziło mi o taki efekt jak po prostowaniu global keratin tylko o to ze mi np po jednej farbie ładnie błyszczą włosy a po innych już nie koniecznie i szukam takiej co mi nada mega blask
to też trzeba próbować, DontSaySorry napisała, że niebieska Joanna (tzn ,ze po niej ) włoski się błyszczą, ja używałam kasztanowego brązu i jakoś tak mi się za bardzo nie błyszczały
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora