Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-22, 07:57   #4364
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33057472]Żeby nie bylo takiego offtopu to wklejam moje paskudy niepomalowane [/QUOTE]

Jakie paskudy.... No co Ty...

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> chucky123
Ale ładne i długie

Wy to lubicie się katować szpilkami i obcasami wysokimi :P Byle tylko wyglądało obłędnie...
Szpilki lubię, katować się nie lubię. Na codzień wybieram niższe.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Śniegowa, ty to powinnaś nam tutaj jakiś dowód tożsamości pokazać. Ja nie wierzę, ze ty masz więcej niż 20 lat
Haha. To Młodą bym w wieku 5 lat musiała mieć

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
proszę,
eyeliner wibo w poszukiwanym kolorze electric blue, moze nie stricte kobalt ale daje po oczach, kryje po 2 pociągnięciach .
przy linii rzes puścilam delikatną kreskę czarnym eyelinerem.

edit : powiększcie zdjecie wyglada lepiej, ładnie mi aparat zalapał.
a i pomalowalam dolne rzęsy czego zazwyczaj nie robię :P
edit 2: ja pierdziuuu ile ja mam piegów!
Niesamowity kolor.

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No dobra... czasem miło popatrzeć ;D

Bu, dolna warga mi pękła :/
Nivea ma fajny balsam do ust dla mężczyzn- nie pachnie, nie błyszczy, nie klei się.
Moje Szczeście sobie chwali.

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
heh a raczej otworzyłaś mi bo ja zapukałam
To do innej Agaty pukałam... Gubię się normalnie....

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Znając mnie jak już bd miałą te 200 zł to wydam je na buty, lakiery albo świeczki zapachowe..
No co Ty... Jak to koncert DM, to mgę o chlebie i wodzie przez pół roku zyć, byle mieć bilet

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Sara - te paznokcie ze zdjęcia są STRASZNE. No wybacz, że to mówię, to nie złośliwość, póki takie miałaś to nie chciałam robić Ci przykrości :P ale one są paskudne, ani kształtu ani niczego, widać jak krzywo rosły... No ale powiedz, że sama to widzisz.
I bez urazy!
Lolli, no może nie straszne, ale...

Sara, zdecydowanie teraz są ładniejsze

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Starowicz uczy na AWF i obecnie mam z nim wykłady z Rehabilitacji seksualnej Bardzo fajny ma kontakt ze studentami. Żeby wszyscy wykładowcy tacy byli... Dzisiaj było o leczeniu zaburzeń erekcji i o przedwczesnym wytrysku A tydzien temu mówił m.in. i europejskich normach długości członków
Takie porządne wykłady to w każdym gimnazjum być powinny.... A nie nauka o watykańskiej ruletce....


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja to za Tobą i Śniegową cały czas się rozglądam
Hihihi to tak jak ja. Tym bardziej, że Ewalucja mówiła że w okolicach Ursynowa bywa. Ja tam pracuję, a mieszkam 2 przystanki od Metra Ratusz Arsenał
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora