Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-11, 09:49   #1290
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam sie z kubasem kawy

mam dosc swojej fryz juz wciska mi ze jak pomaluje wlosy farba rozjasniajaca np ktoras od niej z goldwell , to tak samo sie zniszcza jak rozjasniaczem i zwyczajnie mowi ze sie nie oplaca i nie chce mi zrobic
czas chyba na zmiane fryz
no nieładnie sie zachowala
ja nawet wiem czemu.
bo takie przejscie na farbe to wyzwanie i boi sie ze jak nie wyjdzie to bedziesz na reklamacji robila za friko az ci kolor w koncu dopasuje- jest cos takiego, dlatego fryzjerki czesto nie chca tego robic a jeszcze jak brak wiedzy to juz calkiem
no i nie oplaca sie dodatkowo ze za balejaz/pasemka bierze wiecej niz za robienie odrostu farba ja bym ja miala w tylku i sama probowala, albo poszukala sensownego fryzjera innego

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Lady mam pytanko, jak czyscisz swoja TT? ja czytalam ze dziewczyny normalnie z odrobina szamponu ja myja przy pomocy szczotki takiej do paznokci, a nawet ja rozbrajaja i czyszcza w srodku,tylko za chiny nie wiem jak ja rozbroici czy w ogole jest sens...
glupota jest rozbierac ja na kawalki... potem ci sie obluzuja czesci po paru razach i podczas czesania bedzie sie rozpadac uwazam ze jezeli ja uzywasz sama, nikomu nie pozyczasz to wystarczy raz w tyg ja ladnie szamponem umyc i szczoteczka, nawet taka stara do zebow i starczy.
a grzebienie wczesniej tez jakos specjalnie mylas? ludzie nie dajmy sie zwariowac... co innego jakbys komus ja pozyczala

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
o dziewuszki a która ma EMUSY ? bo nie wiem jak swoje doczyścić żeby nie zrobić im kuku
ja mam podroby ale po sezonie normalnie zapieralam woda z mydlem i na koniec suszylam na biurku- staly sobie z tydzien w przewiewie az doschly i do szafy.
i nic im nie bylo. tylko zapieralam tam gdzie mialam plamy a nie cale.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora