Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 20:57   #1904
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


Ja już po farbowaniu Ferią i powiem Wam że w końcu zadowolona jestem
zdjęcia jutro
no to super
czekam na foty
Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj alfaparf 9,21 już tą nową formułę cube 3d i wodę 12%. Miałam dziś farbować, ale wstrzymam się do jutra - w razie wpadki w weekend coś zaradzę
pochwal się po
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dobry

uhuhu ale wczoraj przesadziłam z henną mam czarne brwi
ja jak przesadze to smaruje delikatnie samoopalaczem i jest ok .
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Byłam u gina, beczec mi sie chce Kolejny lekarz który mi wmawia przewlekłą grzybice - a mówie ze mi leki na grzybice nie pomagają - bo źle biore! Mówie że w posiewie nie mam zadnych grzybów - dla niego posiewy nie istnieją!

No bede beczec dzis na mur beton
o jej
ciężko Ci coś doradzić bo objawy są naprawde ciężkie do zdiagnozowania ale przy grzybicy tez bym stawiała na jakieś widoczne objawy jak wydzielina ,zapach czy swędzenie dziwni Ci lekarze
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny zajrzyjcie do mojego albumu!
mnie się podoba
Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość


Przepraszam, że na wszystko nie odpisuje, zagladam w wolnych chwilkach ale i tak nie przeczytałam wszystkiego... Moja mała ma ospę wietrzną, cała jest w kropkach, ma nawet pomiędzy rzęskami, swędzi ją, boli, płacze. Katastrofa, a lekarz dopiero we wtorek. Ryczeć mi się chce, bo przecież to jest poważna choroba, a jak coś jej się stanie? Nie wiem co robić, po prostu
Kupiłam dziś sobie czarne legginy z jeansu i dwie cudowne bluzeczki, ale nawet to mi nastroju nie poprawiło.
A jeszcze jutro idę pierwszy raz na zajęcia z duńskiego

Sorki za chaotyczny wpis, pozdrawiam Was wszystkie
a ostry dyżur na pogotowiu? do wtorku to już po ptokach to trzeba od razu leki dostać i leżeć w łóżku bo niestety, ale ospa u dorosłych to nie przelewki też miałam 3 lata temu
a sory przeczytałam zamiast,, mała" to ,,mama" ale i tak powinnaś się udać na pogotowie i do apteki po puder do smarowania krostek
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-04-20 o 21:00
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora