Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-21, 21:08   #1915
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny

bunny pokazuję świeżo zrobione odrosty londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu. (przypominam naturalny odrost jasny szatyn)

edit: zdjęcia w świetle dziennym
super wyglądasz
a miała być palette
Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Moje włosy po farbowaniu alfaparf 9,21 z wodą 12% . Pierwsze 2 zdjęcia moje włosy przed, 4 następne włosy w świetle dziennym po robione bez lampy. Ochłodziło się, choć nie do końca tak jak chciałam (w niektórych miejscach na długości nie chwyciło) i miejscami włosy niestety są niebiesko-zielone mam nadzieję, że to się wypłucze jakoś
ładnie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
efekt super
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora