Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-07, 20:43   #2705
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
czyżby czeka mnie wycieczka do natury na promocję tych bellków? Do kiedy promo trwa?

aaa to chyba jednak sobie daruję...
Mgiełko, ale ja na takie szybkiego szybciora malowałam. Poza tym ja nie mam jeszcze wprawy w malowaniu. A bąbli wyskoczyło mi dosłownie kilka tylko Także nie zniechęcaj się, bo te Bellki to naprawdę godne polecenia lakiery są

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Wróciłam! Kto się cieszy? Kto się cieszy to przestanie, bo chyba zacznę jednak od marudzenia w klubie:P tylko niech dojrzeję.
No, jesteś wreszcie
Lecę zaraz do klubu...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Medea, poleciał CC do Ciebie
Mam nadzieję, że bedziesz zadowolona
Cooone, wybacz, ale nie zdążyłam dzisiaj wysłać Tobie lakieru Jutro rano wyślę, to w środę powinnaś odebrać paczuszkę. Wybaczysz mi

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33956217]
26/30 angol ustny
Już nigdy nie dam sobie wmówić że nic nie umiem [/QUOTE]

Gratuluję
Chyba coś się zmieniło, bo za moich czasów () z ustnego można było dostać max 20 pkt.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pazurkiii
kupiłam kameleonka o takiego: O ło!
i takiego joko O ło!
i diamentową evelinę, bo tania była (8,99)
Ładne zakupy Mam podobną pseudomiętkę z Rival de loop, ale nadal mi brakuje mięty idealnej.
Ta mięta z Adosa, którą masz, to 545?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
za długie jednak hmmm boję się ze jak skróce to stracą swoją smukłość.... no i na takim zdjęciu to one się nijak prezentują (mani można obejrzeć ale niewiele więcej...)
Zobacz na takim zdjęciu... Za długie na prawdę? (nie gubi się to przy długich palcach?)

Pazurkowy dylemat, proszę się wypowiadać!
To ja się wypowiem, że mi się ta długość bardzo podoba Rzeczywiście przy takich długich palcach te pazurki się nie rzucają tak w oko. Ach, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Przechodziłam dzisiaj koło GR i wypatrzyłam akwarium z jakimiś starociami 5 zł/szt, a w nim kilka holosiów i 2 flakesy (nigdy nie pamiętam, jak to sie pisze) Flakesy były tylko pomarańczowe i pomarańczowo-fioletowe, nie moje kolory, ale teraz żałuję, ze nie wzięłam. Za to zgarnęłam srebrnego holosia. Tylko ze on jest z jakiejś innej serii, nie taki jak te teraz, więc sama nie wiem, o co w końcu chodzi
O którym GR mówisz? Gdzie to jest?
Mi się jeszcze nie udało trafić na srebrnego holosia, zawsze są te brązowe albo różowe

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Wybaczcie za nie umyte skorki ale zdjecia robilam od razu po malowaniu a rano zawsze zmywam te skorki
Ale ładne wzorki

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Pilar a gdzie mam klona? A i oczywiście że nie pokazuje swoich paznokci a tak serio jak mi nie wierzycie To Ania widziała je na żywo
Widziałam, potwierdzam- boskie są

Zła, bardzo ładne mani

A ja będąc w DM dwa razy podchodziłam do szafy Essie, macałam miętki, po czym dochodziłam do wniosku, że nie dam tyle za lakier. Teraz pluję sobie w brodę One tam stały za 7,5 ojro. I nawet miałam pozwolenie męża! I nie wzięłam... Głupia baba
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora