Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-31, 22:28   #61
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
Dzisiaj jest rocznica śmierci mojej mamy, zmarła 8 lat temu, 7 miesięcy po śmierci mojego taty. Zazwyczaj w ten dzień szłam na cmentarz, wspominałam ale było wszystko ok, pogodziłam się z tym lecz dzisiaj czuję pustkę. Taką cholerną za przeproszeniem pustkę. Po obejżeniu filmu o Agacie Mróz dzisiaj powróciły te wszystkie ostatnie wspomnienia.. Wszystko w tym filmie było takie realne, większość sytuacji była taka sama jak z moją mamą. Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.
Rozkleiłam się.
Już mi lepiej, dziękuję za uwagę.

Odstawiłam mięso(tylko raz w tygodniu)-za to oczywiście dużo warzyw strączkowych. Na śniadanie sałatka (nie szczędzę na ilości ), w szkole na przerwie banan. a obiad wszystko na parze:łosoś/pierś z kurczaka/inna ryba, brokuły/marchewka/kalafior/brukselka/fasola.. Później 'przekąska' garstka musli(sama robię, nie kupuję) z 5 łyżeczkami jogurtu/szpinak a na kolację jogurt/jogurty2.
Ćwiczę z płytą Ewy Chodakowskiej co rugi dzień, 2 razy w tygodniu biegam i chodzę na siłownię jak mam czas.
Kinia... i mama, i tata są z Tobą, tylko nie ciałem. Ja tak uważam i dzięki takiemu myśleniu wróciłam do jako takiej normalności po podobnej tragedii. Wiem, że ten ktoś jest przy mnie, tylko ja tej osoby nie widzę i nie słyszę. Poza tym już nie raz mi pupencję ratowała, bo były sytuacje mega niebezpieczne, z których ledwo uszłam z życiem. Może to infantylne, ale tak uważam. I buziak ode mnie



Ja kocham jeść, więc na początku pewnie byłoby trudno się ograniczać. Ale wiem, ze jak przez 2-3 dni jem mniej to mi się żołądek kurczy i mniejszą ilością się najem
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora