Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 23:04   #68
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
W Esotiqu właśnie w jednym modelu wychodziło mi 65 e a w drugim 65 f dlatego się pytam bo zastanawiam się nad zamówieniem z jej strony (jak dla mnie będzie za mały to znajoma złapie go).

Czytałąm wiele opinii o Khadi tych dobrych i złych a biorąc pod uwagę jego cenę na razie się wstrzymałam
Może zamów 2-3 podobne rozmiary i w razie czego w przypadku internetowych zakupów możesz je w ciągu 10 dni odesłać

Ja może na wakacje zrobię sobie tą bezbarwną.

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
Dzisiaj jest rocznica śmierci mojej mamy, zmarła 8 lat temu, 7 miesięcy po śmierci mojego taty. Zazwyczaj w ten dzień szłam na cmentarz, wspominałam ale było wszystko ok, pogodziłam się z tym lecz dzisiaj czuję pustkę. Taką cholerną za przeproszeniem pustkę. Po obejżeniu filmu o Agacie Mróz dzisiaj powróciły te wszystkie ostatnie wspomnienia.. Wszystko w tym filmie było takie realne, większość sytuacji była taka sama jak z moją mamą. Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.
Rozkleiłam się.
Już mi lepiej, dziękuję za uwagę.
O, matko, Treluś, ja nawet nie miałam pojęcia... Przecież Ty byłaś wtedy dzieckiem jeszcze...
Jaki ten świat jest po***any. Ci, co mają dobrych rodziców- tracą ich. A niektórzy mają rodziców tylko z nazwy i muszą się z nimi użerać przez większość życia... Ech

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Odstawiłam mięso(tylko raz w tygodniu)-za to oczywiście dużo warzyw strączkowych. Na śniadanie sałatka (nie szczędzę na ilości ), w szkole na przerwie banan. a obiad wszystko na parze:łosoś/pierś z kurczaka/inna ryba, brokuły/marchewka/kalafior/brukselka/fasola.. Później 'przekąska' garstka musli(sama robię, nie kupuję) z 5 łyżeczkami jogurtu/szpinak a na kolację jogurt/jogurty2.
Ćwiczę z płytą Ewy Chodakowskiej co rugi dzień, 2 razy w tygodniu biegam i chodzę na siłownię jak mam czas.
O, Kochana, to ostro poszłaś. Ja przy Tobie to mam tylko marną imitację zdrowego odżywiania Gratuluję wytrwałości

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Melduję się ale jestem tak pijana że nie ogarniam :P
O ho ho! Resecik wyczuwam A niech Ci na zdrowie wyjdzie, a co
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora