Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-11, 10:18   #11
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
Sunniva, nie ma co się szczypać jak boli i krwawi. Dziewczyny z zapaleniem spojowek przychodza na ostry dyzur bo nie zmyly makijazu z imprezy. A Czekoladzie niemiła sytuacja zdarzyla sie w weekend. Ja u lekarza bywam raz na pół roku jednak jestem zdania, że w takiej sytuacji lepiej dmuchać na zimne i nie cierpieć.
hmm.. no to bywasz bardzo czesto jak na mlody -wnioskuje po zdjeciu-wiek.
i ja uwazam, ze przesadzasz, bo lekarz nie bedzie nic w stanie zrobic, na pewno nie da srodkow przeciwbolowych, nie podlaczy pod kroplowke i nie polozy na szpitalny oddzial, tylko zalozy opatrunek a jeszcze pewnie sie wkurzy, ze z byle pierda przychodzi i zajmuje miejsce w kolejce ludziom, ktorzy przychodza z czyms bardzo powaznym np. z powaznym zlamaniem reki lub nogi . My nie mamy po 5 lat tylko jestesmy juz doroslymi osobami, no ale jesli ktos jest hipohondrykiem to juz jego sprawa. Ja nie raz, nie dwa zlamalam sobie paznokcia i to tak, ze krwawil i bolal (co jest normalne przy tyego typu urazach), ale nie lecialam z tym na ostry dyzur, tylko odkazilam, na dzien zakladalam plaster, na noc sciagalam i paznokiec leczyl sie w ciagu kilku dni. Co innego jesli stylistka wprowadzi ci jakiegos grzyba lub zarazi cie zoltaczka-to jest powazne i bez lekarza sie nie obejdzie..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując