Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbki akrylowe do zdobień - jakie najlepsze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-15, 12:58   #9
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Farbki akrylowe do zdobień - jakie najlepsze?

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
a mi się dzieje, ostatnio robiłam zdobienie farbkami (dobrarada) na wolnym brzegu, pokryłam nabłyszczaczem hybrydowym i na następny dzień miałam klientkę z reklamacją, bo farbka razem z glossem odeszła płatkiem od paznokcia.
Dlaczego tak się stało?
Oczywiście dałam farbkom wyschnąć.
Aha przy zwykłym glossie bez przemywania też tak mi się dzieje, jak maluje farbami większą powierzchnię, bo onestroke i inne małe zdobienia trzymają się perfekcyjnie.
Bedzie sie tak dzialo, bo wedlug wszelkich zasad zdobienia farbkami akrylowymi nie powinno sie malowac nimi calych paznokci i do samych brzegow - tak jak np. kolorowymi zelami. Przy farbce akryl. powinno zostawic sie chociaz milimetr odstepu od brzegu paznokcia.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za odpowiedź, mam jeszcze pytanie czy żel utrzymyje się na farbce? czy trzeba farbke nakladac na koniec już

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------




czytaałam ten watek, ale jakoś nie mogłam znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, "jakie najlepsze?", każda z Pań opisywała inne i prawie zawsze jakieś negatywne odpowiedzi były na temat firm farbek.
A szukam czegoś naprawde dobrego.....
Troche zle mnie zrozumialas - chodzilo mi o to, ze jest juz watek, wiec nie ma sensu zaczynac kolejnego, tylko zadac pytanie w juz istniejacym. No ale skoro juz pytasz to ja goraco polecam Polycolor (ale tylkow tubkach) i Mistero Milano - tylko, ze maja jak dla mnie nie specjlanie wygodne opakowanie.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując