Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-29, 10:55   #1045
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Właśnie kładłam tą farbę na rude po rozjaśnianiu, w wątku o dekoloryzacji są moje włosy przed nałożeniem zerknij na ten post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4208 na zdj. nr 2 jest taki kolor na jaki położyłam N5.
Po jakimś miesiącu od farbowania N5 pojawił się taki lekko rudy połysk ale tylko w słońcu i tylko ja go widziałam Ostatnio robiłam Londę ale w sumie 100x lepsze było to Palette.
Za łopatki to 2 opakowania.

Właśnie spojrzałam na wątek o deko jaki chcesz kolor uzyskać, w sumie taki bj śr blond, to może zamiast N5 weź N6 - średni blond?
ale pieknie Ci włosy błyszczą

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ale macie problemy z tymi facetami. Mój jak się pytam w jakim kolorze mnie lubi lub lubił najbardziej a ten: bo ja wiem. Co za różnica. Czy ja jestem z tobą ze względu na włosy? Jestem ze względu na cycki...

Ale chciałabym usłyszeć jakie włosy u mnie lubi...

jednym słowem masz wolną rękę

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja miałam zawsze duże i teraz mi się jeszcze większe ostały... TŻ zadowolony ale nie ja, gdy muszę stanika rozmiar DD lub E szukać. A i dodam, że i tak mi już sporo spadły z rozmiaru ciążowego



Jak ktoś kiedyś mądrze napisał na forum. Facet odróżnia tylko trzy kolory: fajny, pedalski i chu...wy....


haha
otóż to

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan wielkie dzieki! ta N5 mnie kusi, blondy nieaktualne... za duzo z nimi roboty. Wkurzona jestem bo tylko zniszczylam wlosy rozjasnianiem

Kachula gdybym miala cycki to moze by i moj tak mi mowil jedyny okres jak mialam cycki z prawdziwego zdarzenia to okres karmienia piersia (4mce)
mnie na zniszczone włosypo n-tej kąpieli rozjasniającej bardzo pomogło olejowanie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora