Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 19:53   #2816
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość


Zazdroszczę tej możliwości mycia mydłami, serio. Bardzo bym chciała móc ich na twarz używać. Póki co myję się micelem i jest dobrze, choć skóra i tak pije ten tłusty krem jak wodę, już musiałam w ciągu dnia dosmarowywać.
Pryszczyki ludzka rzecz Wiadomo, nie każdemu się przytrafiają, ale jednak pewnie większości kobiet w czasie cyklu. Mojej mamie też mimo jej suchej skóry bez skłonności do syfów. Tylko właśnie te hormonalne jej wyskakują. Na szczęście po niej mam cerę, nigdy nie miałam trądziku i miałam ładną cerę jako nastolatka.
A te mleczne z LF też nie pasują? Ja zazdroszczę pięknej buzi, bez niespodzianek i przebarwień. naczynek pewnie też nie masz...
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja mam tylko skalp tłusty, resztę normalną, ale przez skalp muszę myć codziennie. Reszta się nie wysusza. Mycie, co dwa dni to moje marzenie, bo ja myję codziennie. Mi szampon z YR też nie podszedł. Miałam ten na objętość bodajże.
Ja zawsze po miesiącu wystawiam, a przynajmniej wpisuję, że używałam miesiąc. A wszelkie zgłaszane recenzje po 2-7-14 dniach sama zgłaszam do skasowania.
Spróbuj płukać włosy octem. Ja po trzech dniach już widzę, że rano włosy ładniejsze niż bez octu.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką ruską maskę do włosów polecacie? ^^ Głównie Anuli się pytam z wiadomych przyczyn.
Drożdżową albo jajeczną. Tanie, dobre, wydajne. jajkowa bardziej odżywcza z tego co piszą dziewczyny
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora