Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-19, 20:47   #2475
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja dzisiaj miałam na głowie fajne loczki, ale upał dał się we znaki, do tego 'pracowałam', sprzątałam mieszkanie przyjacielowi... miałam mu pomóc, a skończyło się tym, że siedział przed kompem, a ja sprzątałam. a jego tata jutro ze szpitala wracam. wkurzyłam się, zostawiłam mu najgorsze rzeczy w kuchni i sobie pojechałam, pfff

wczoraj poszalałam i zamówiłam sobie podkład mineralny z lily lolo, 3 olejki z GP i 2 butelki jantara
No toś poszalała daj znać jak dojdą jak Ci służą ja wczoraj dla włosów tylko szmapon Radical kupiłam, bo akurat w Rossku były w promocji No i tę Silicę. I krem do twarzy z AA nawilżający, bo mi się normalnie zaczęła łuszczyć skóra pod oczami a mam krem matujący i on raczej słabo nawilża ale posmarowałam 3 razy nowym i już przeszło od pokrzywy pewnie

Ej, no ten przyjaciel to co, myślał, że darmową pomoc domową podłapał? ludzie to są niektórzy agenci tacy, że masakra Ja jutro do rana będę sprzątać, bo teściowie wracają zleciało strasznie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora