Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 09:49   #2478
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nie lubię siebie w żadnych tzn ludzie, w tym mój fryzjer-stylista twierdzą, że krótkie pasują idealnie. gdyby nie konieczność chodzenia do fryzjera to chyba bym się nie zastanawiała, ale w przypadku krótkich, żeby je porządnie obciąć (bo ostatnie 2 razy to była katastrofa) musiałabym wydawać 90zł u tegoż fryzjera, więc to mi się zwyczajnie nie kalkuluje wrzucę zaraz jakieś stare zdjęcie z długimi do prywatnego albumu, zerknijcie i doradźcie

edit: wrzuciłam zdjęcia. to z długimi jest w sumie niemiarodajne bo zrobione zaraz po zaręczynach, więc promienieję hahaha
Ja co prawda zdjęć nie widzę, ale jakoś tak wyobrażam sobie Ciebie w krótkiej fryzurce (opierając się na twoich wypowiedziach - pasuje do twojego temperamentu ).

A ja tak przy okazji Was podpytam o niebieską płukankę/szampon. Moja brązowa farba wypłukała się już naprawdę solidnie i drażnią mnie rudawe refleksy, które niestety bardzo się uwidoczniły. Myślicie, że np. szampon Joanny do włosów rozjaśnianych pomoże mi zniwelować lub przynajmniej stłumić ten ciepły odcień? Nie wpłynie to w żaden sposób na odrost?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora