Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 17:38   #1944
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A propos tych półksiężyców na paznokciach to tutaj znalazłam coś ciekawego A mianowicie to:

"Półksiężyce mówią o poziomie witalności naszego organizmu. Powinny zajmować 1/4 – 1/3 część paznokcia. Z tym, że każdy palec odpowiada za inną sferę naszego życia, więc nie zdziw się, że na jednym palcu półksiężyc będzie mniejszy niż na innym. Jeśli są one bardzo małe lub wcale ich nie ma oznacza to długotrwałe zmęczenie, osłabienie lub chorobę. Jeżeli zmniejszają się one to znaczy, że tryb życia ostatnio prowadzony jest zbyt intensywny.

Znaczenia półksiężyców na poszczególnych palcach (główne znaczenie, bo sprawa jest bardziej skomplikowana): kciuk – witalność, wskazujący – relacje społeczne, środkowy – spełnianie się w działaniu (praca, hobby), serdeczny – stosunek do siebie, mały – relacje z bliskimi."


Wychodzi na to, że mimo, iż jestem bardzo witalna (bo mam duże półksiężyce na kciukach) nie spełniam się w pracy i hobby, mam kiepski stosunek do siebie i problemy w relacjach z bliskimi i innymi ludźmi

omg
też jestem bardzo witalna, moje relacje społeczne i z bliskimi są do , nie spełniam się pracy i hobby i mój stosunek do siebie też jest do

PRAAAWDA
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora