Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-13, 17:08   #4158
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez thuskawka Pokaż wiadomość
Cześć kochane,

Na chwilę obecną moje włosy mierzą 50 cm. Zapuszczanie ich nie było celem zamierzonym. Samowolnie sobie rosły, aż w końcu dostrzegłam, jak bardzo są długie. Tym bardziej, że nie pielęgnuję ich w szczególny sposób. Przeważnie myję je pierwszym lepszym szamponem, prawie codziennie suszę suszarką, często w ogóle ich nie czeszę, bo mi się nie chce. Jedyne, co ważne - nigdy ich nie farbuję.

W każdym razie mimo wszystko są bardzo zdrowe, mocne i lśniące.
aaa piekne no i dałabym im więcej cm zdecydowanie
ja mam ponad 60 a wyglądają krócej, ale to zależy tez od wzrostu, tułowia itp

Cytat:
Napisane przez blackenedone Pokaż wiadomość
Cóż... W końcu trzeba się przełamać. Moje włosiszcze po pierwszym w miarę udanym wygniataniu na żelu
świetne!

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
To teraz wstawiam zdjęcia mojej Przyjaciółki. Mam zgodę. Mogę wstawić zdjęcie. To dziewczyna w koralowej sukience, z boku. 100% naturalny kolor. Znamy się i to jest naturalny jej blond.
o cholerka, aż trudno uwierzyć takie to u małych dzieci najczęściej spotykane, u dorosłych to prawdziwa rzadkość...

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
moje wczorajsze, troche spuszone ;/ bo suszone suszarką szybko przed wyjściem
wydobywam skręt z fal:P
mają potencjal na pewno tylko (w sumie nie tylko, bo to pewnie tez nie zawsze łatwe ale długość masz więc z górki ) coś z puchem zrobić i wydobywac skręt

Cytat:
Napisane przez asiuleeek0052 Pokaż wiadomość
Podcięłam włosy... nawet nie chce myśleć ile cm... ale teraz przynajmniej pozbyłam się tych smętnych strąków , chociaż nie powiem ciężko się przyzwyczaić pomimo że to już tydzień od podcięcia , teraz muszę o nie dbać i
zwracać większą uwagę by rosły gęste i zdrowe
warto było - jest pięknie

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
1-kwiecień, 2-teraz, dwa miesiące po keratynowym prostowaniu co sądzicie?
hmm ja myślę że lepsze falowane/kręcone ale tzreba by je było wystylizować i zająć się CG

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37555484]To i ja się chwalę
Zdjęcie pierwsze tył.
Zdjęcie drugie przód.
Zdjęcie trzecie kwiecień-maj 2008r.

Może długości tak nie widać, ale na prosto są do zapięcia stanika.[/QUOTE]

Ty wiesz... extra są.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora