Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 22:31   #4760
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Estelle, ja dziś także odebrałam paczkę . Dziękuję serdecznie
To życzę miłego maziania

PS. Patrzę teraz w notatkach, że byłaś 2 razy zapisana na maskę miodową, a policzyłam i wysłałam Ci tylko 10ml, daj znać, czy chcesz pozostałe 10ml przy kolejnej wysyłce , przepraszam za pomyłkę
Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
a mnie urzekł ten nowy dr jart black. żaden bb u mnie tak długo nie trzyma matu. po 8h tylko lekko mi się czoło świeciło gdzie przy innych po 1,5h strefa t lśni na całego. A tu bez przypudrowania gebusia matowa. spróbuje dzisiaj z jakimś rozswietlaczem żeby nie wygladac tak płasko

będę Was też kusić próbami sfermentowanego kremu. po jego nałożeniu po nocy też twarz mi się nie świeci. cudak jakiś :-D
U mnie tak pięknie mat trzymał Beauty DIY Calendula and Lcoriece, ale oczywiście go wycofali . A z kremów Yedam Firming. Cudny kremik chociaż skład się nie zapowiadał...
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Po pierwszym razie Hannavi zaskoczył mnie tym jak bardzo jest gęsty
W ogóle Mizony jakieś takie gęste Ślimak i Watermax również.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
moj zakupoholizm mowi "bierz" ale nie bardzo wiem co to i jakie ma dzialanie itp coś podpowiesz?
Kaktusowy jest nawilżający. Wateryberry chyba też. Jabłko ma działać na pory, Omija jest wybielający, Kawior i Ryż są chyba do starszej cery. MIodek nawilżająco-odżywczy.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując