Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-01, 13:39   #1989
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Od ponad 4 miesięcy stosuję Effaclar K - smaruję nim czoło i brodę. Pozytywnych efektów niestety nie widać - zaskórniki jak były tak są, a kolor skóry się nie ujednolicił . Kończę 1 opakowanie (została mi 1/3 opakowania), drugie czeka już na swoją kolej ale zastanawiam się czy jest sens kontynuować kurację Effaclarem ? Może lepiej zmienić kwas np. na Acne-Derm?
Suri też mogę co nie co Ci powiedzieć z własnych doświadczeń effaclar, a acne derm.....

Effaclar stosowałam ok 4-5 miesięcy i efekty były owszem, ale nie jakieś oszałamiające, a zaskórniaków na brodzie praktycznie nie ruszył.
Acne Derm wprowadziłam miesiąc temu (stosuję co drugi dzień na brodę, a 1-2 w tygodniu na całą twarz) i efekt jest nieporównywalny! Moje zdziwienie było najwieksze kiedy po zastosowaniu acnederm na brodzie pojawiły mi się czerwone krostki - efekt oczyszczania po 4 miesiacach stosowania effaclaru? , a jednak!!! Gdyż w tej chwili krostki poznikały prawie wszystkie, podobnie jak zaskórniaki!

Cos tam jeszcze siedzi na brodzie, ale jest nieporównywalnie lepiej po acne dermie w moim przypadku!
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując