Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 08:54   #1599
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zasłużyłaś - zaszalej!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Łiiii! A nie mówiłam, że zdasz jak ja za drugim!?

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Tutaj nie o to chodzi.
Mogę Ci zagwarantować, że co byś do boxa nie dała to Twoja wybranka będzie zadowolona bo będziesz robiła go z sercem.
No wiem, wiem, po prostu chciałabym trafić z wyborem jak najlepiej
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Brawo! Gratuluję

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja mam już część, ale właśnie nie umiem się na żaden lakier zdecydować
To już połowa roboty tylko
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Brawo

Dziewczyny, mam problem Dostałam piłką w paznokieć i się złamał, ale tak dziwnie i nie wiem co z nim zrobić.


Ała... widze, że już się problem sam rozwiązał więc po ptokach...

Ale mi też się ostatnio paznokieć złamał na mięchu. Zakleiłam tą torebką na kropelkę... i ta warstwa też pękła w tym samym miejscu... Jedyny plus jest taki, że zalane klejem i lakierem jest dużo sztywniejsze, więc widzę pęknięcie ale nie jest to wszystko takie elastyczne, nie odrywa mi się dalej.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
moje sylwestrowe bling bling
A mi się podobają te wzory, takie niecodzienne
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Uwaga! Będzie taki tam szyszkowy spam Może być? Zaokrągliłem na próbę żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało. Wydają się trochę smuklejsze i ładniejsze niż spiłowane tak jak zwykle.
Skróciłeś jak dziewczyny radziły?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
boziu, leki mnie chyba wykończą. wzięłam 1 raz dzisiaj rano i od godziny jak nie lepiej mnie cofa, no ledwo żyję
zapisała mi lek, na ulotce napisane żeby nie stosować przy nieżytach żołądka, a zaraz potem przepisała mi skierowanie na gastro z rozpoznaniem ,,przewlekły nieżyt żołądka, refluks''

Nie znam się na tym, ale to brzmi tak absurdalnie że ręce opadają...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeeeeej! Gratki!
(chociaż nie wiem kto Ty jesteś)

Nie wiesz? Czekaj czekaj... już ja sobie podjadę do tego całego Ś. i Cię znajdę to Ci się przypomni - teraz już se mogę
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masakra......
Wczoraj tez mieliśmy jazdy z lekarzami.... Młoda ma anginę....
Nie ma możliwości dostać się w Medicover, ani w placówkach współpracujących. Najbliższa wizyta...... 9 styczeń!
Więc Szczęście spróbował NFZ.... pojechał z nią do przychodni, ona leci przez ręce... Niestety jej lekarki jeszcze nie było. Do gardła spojrzała jej inna, po czym rzecze: to angina, ale ja jej nie przyjmę, bo to leki trzeba przepisać, i kontrola potem...... Dobrze, ze mnie tam nie było, bo bym ja zdzieliła po pysku.
Musieli jechać ponownie, dwie godziny później... Na szczęście jej lekarka jest lekarzem z powołania, i bez problemu ją przyjęła.
Ale to nie koniec! Młoda dostała antybiotyk na 10 dni.... Okazało się, że sa problemy z dostaniem leku.... Szczęście jeździł po aptekach (był w 5) a ja obdzwoniłam kolejne 4.....Udało się.


A mam nowe mani. Na skróconych pazurkach.
Niestety zdjęcie nie oddaje uroku. Lakier fajnie się nakłada, i daje ciekawy satynowy efekt.
Załącznik 5043532
Załącznik 5043533
Szkoda gadać...

A mani bardzo przyjemne
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora