Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-03, 14:12   #1000
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

[1=95a9c0c0ad5413d91ca5eca 5b0ed55ead7480bc2_60568ca a65742;38413840]uff! bo ja biegam średnio co drugi dzień i jak mój dr o tym się dowiedział, to powiedział, że mam sobie darować do końca terapii..
no i jakoś średnio widzę tę moją rezygnację.. nic mi nie dolega, nic nie boli, co najwyżej lekko kręgosłup, ale to też akurat od ćwiczeń..

ciekawe czemu to jest aż tak nie wskazane przy retinoidach..[/QUOTE]

ogólnie przy izo organizm się szybciej męczy, jest słabszy. U siebie zauważyłam szybsze zmęczenie więc żadnych sportów nie uprawiałam, ale myślę, że jeśli znosisz dobrze ćwiczenia to czemu nie. Chociaż z tego co pamiętam to gdzieś czytałam, żeby unikać wysiłku fizycznego.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez paugla Pokaż wiadomość
Hej jestem tu nowa, bo dopiero będę zaczynać swoją przygodę z izotretynoiną pod postacią Axotretu.
Mam jednak 2 pytania:
1)dermatolog zaleciła mi rozpoczęcie terapii wraz z rozpoczęciem brania tabletek antykoncepcyjnych. okres mam dostać jakoś w sobotę, w ciąży na pewno nie jestem, do tego czasu nie zamierzam też współżyć. Mogę zacząć wcześniej? Czy jak wezmę Axotret teraz, to może mi się np. okres opóźnić?

2) kolejną wątpliwością, czy mogę od dziś czy jutra zacząć przyjmowanie leku, jest fakt że nie wytrzymałam, i rozdrapałam sobie pryszcza tak, że jest niestety ranka z tego co czytałam, izo opóźnia gojenie, więc może lepiej zaczekać aż zmiana się trochę "podgoi"?

Swoją drogą trzeba będzie coś zrobić z tym wyciskaniem, bo to nigdy na korzyść nie wychodzi a przy braniu tego leku nawet nie wolno.

Pozdrawiam
ja bym nie czekała aż rana się podgoi bo po co? Smaruj ją maścią cynkową, fajnie wspomaga leczenie.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora