Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-09, 13:15   #3699
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Włosy na mokro wydawały mi się rude, ale im dłużej schną tym ładniejszy kolor widzę, nie wiem nawet jak go określić Spróbuję zaraz coś cyknąć, i jutro w świetle dziennym Po weekendzie postaram się wstawić zdjęcia w lepszej jakości bo wezmę w końcu od tż swój aparacior

Dziewczyny polecacie jakieś niebieskie płukanki/szampony etc?

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------



Możesz wziąć nawet zwykłą, białą kartkę i ładnie ją opalić świeczką dookoła żeby wyglądała jak taka starodawna kartka
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej
Załączam klika zdjęć (trochę nie wyraźne ) ale dobrze oddają kolor włosów Jedyne co jest nie tak to to, że trochę ciemniej mam chyba niż na nich
Enjoy

Idę po kawkę i herbatę, a potem sprzątanko, ogarnianko i do tż Znając życie dzień pizzy będziemy obchodzić z guseppe



Jak dla mnie jest ciemniej, ale za to naprawdę jest mniej rudo Mam nadzięję że alfa u mnie załatwi sprawę tak jak u Ciebie Mogłabyś dodać jakieś zdj z włosów żebym się mogła jeszcze napatrzeć?
ładnie pokryło, juz jest blond
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Asia rób ombre też
no ja mam kawalerke więc każdy syf widać i niestety raz w tygodniu super sprzątanie musi być a wolałabym sobie poleżeć
mnie się nigdy nie chce sprzątać a też mam kawalerke, tylko przed gościami no i łazienkę bo tam i kuchenkę/zlew bo tam nienawidzę brudu
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Co ś tam Ci wstawię,ale u mnie aparat pokazuje rudawy kolor, w rzeczywistości są takie średni blond
bardzo ładne, nic rudego nie ma
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej laseczki!
Ja wylądowałam w szpitalu na zakaźnym :-(
Nie wiem kiedy wyjdę ani co mi jest, kroplówek od wczoraj w nocy dostałam juz 7, do tego mdleje na potęgę, biegunka i wymioty zolcia aż tachykardii dostałam i ciśnienie mam od 130 do 80/40 i temperaturę 38 albo 36 tak mi skacze
To sobie poleze, do tego zakaz odwiedzin na zakaźnym...czytam was sobie teraz
Bunny biedactwo pewnie cos u dziadka złapałaś...zdrowiej szybko
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora