Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 10:00   #2971
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Atrederm

Melduje, że wróciłam właśnie z wizyty kontrolnej od dermatolożki. Stało się to, czego się spodziewałam - kolejna, już trzecia buteleczka Atre. Ale od początku...
Zaczęłyśmy naszą rozmowę od tego, że po odstawieniu Atre nawet na tydzień zaczynają pojawiać się niespodzianki. Mało ich i są niewielkie, ale mimo wszystko. Zaproponowała mi więc Izotek, na co ja oczywiście się nie zgodziłam (teraz moja skóra jest w bardzo dobrym stanie, 2 pryszcze na krzyż a ona mi tak silny lek proponuje??? no ale okej, może ja się nie znam). Dostałam więc buteleczkę Atre i dodatkowo Normaclin żel na pojedyncze niespodzianki. Atre mogę używać do końca kwietnia, wtedy też zapisałam się an wizytę kontrolną.
Ponieważ stan mojej skóry jest na tyle znośny, chciałam więc zacząć się malować. Spytałam się więc jej o destabilizację parsolu a konkretnie wpływ minerałów na filtry. Ona mi zaczęła tłumaczyć, że każdy filtr się destabilizuje pod wpływem UV, że firmom takim jak LRP, Bioderma Avene można ufać... Czy ja znajdę kiedykolwiek lekarza, który odpowie konkretnie na moje pytania? Mam wrażenie, że tylko wypisywanie recept im najlepiej wychodzi...

Mój plan jest taki: do końca kwietnia Atre, maj, czerwiec, lipiec, sierpień przerwa i jakiś słabszy specyfik, nie złuszczacz, a we wrześniu powtórka z rozrywki.

Chciałabym napisać coś optymistycznego, ale wybaczcie dziewczyny, ja już straciłam jakąkolwiek nadzieję na wyleczenie tego paskudztwa na zawsze.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora