Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 15:22   #2992
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Wiesz, nie chce podważać wiedzy lekarza, ale możesz wziąć przykład ze mnie, osoby która skończyła kurację 3 retinoidami. I jeśli ja miałam wysypy po każdym z nich, a skóra przez ok 3 miesiące normowała się i potem znikał jakiś rodzaj pryszczy to myślę , że u Ciebie też tak może być. Swoją drogą retinoidy to nie kremy nawilżające, one przebudowują skórę od środka więc trudno, żeby nic się nie działo. Tak samo jak 'burak' utrzymuje sie kilka miesięcy po kuracji, tak samo mogą być wyspy. Mnie Locacid wysypał podskórnymi gulami ( na to własnie brałam ten lek), a potem one zniknęły. W międzyczasie miałam wysypy twardych kaszek na policzkach( skupione krosty jedna obok drugiej i tak nawet kilkanaście obok siebie), zaczęłam brać Atre, po nim kaszki pokazywały się jakieś 2 (może więcej) miesięcy, regularnie. Skóra się oczyściła i problem zniknął. Więc te wysypy to dobra rzecz, moim zdaniem - wszystko musi wyjść ze skóry żeby potem już nigdy tego nie zobaczyć.
Do tego, co mówi lekarz podchodzę już sceptycznie. Większym zaufaniem obdarzam wizażanki, pomimo, że nie mają wykształcenia medycznego.
W takim razie trochę mniej boję się już wysypu. Uspokoiłaś mnie
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora