Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 11:28   #1068
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nine
No to na prawie lenistwa nie zaznasz ...
taki już mój los

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Nove rozwalasz mnie
Kiedyś też myślałam o tym kierunku ale przed samym wejściem do budynku, już z wszystkim dokumentami, zrobiłam w tył zwrot i wybrałam coś innego


Myślałam, ze prawo można tylko dziennie studiować
Fajny kierunek, tylko trudny, no i ciężko podobno się dostać na aplikację bez znajomości
Można, od zawsze Teraz tylko program studiów musi być identyczny z dziennymi, nawet w kwestii godzin. Egzaminy też zdaje się te same i w tym samym czasie. Różnica taka, że zajęcia są co tydzień pt-nd, a dzienni pn-pt.
A jeżeli chodzi o aplikację to za rządów Ziobry wiele się zmieniło. Nareszcie jest centralny egzamin i nie ma takiego klanu, jak kiedyś. Na pewno są ludzie, którzy mają wejścia. Wszędzie tacy są Kiedyś było tak, że jak ktoś nie miał rodziców w branży to nawet miał problem ze skończeniem studiów. Istniały tzw. zespoły adwokackie i na praktyki przyjmowali swoich. Teraz na praktyki możesz iść gdzie chcesz

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Milka
I na co poszłaś?
Jaa ogólnie zadowolona jestem, takie relaksacyjne studia przeplatane fikołkami, w sumie to ciekawe rzeczy są przekazywane. Tylko jak z pracą po tym... Chociaż ja to sobie tłumaczę tak, że teraz to żadne studia praktycznie nie gwarantują roboty.
A wpadłam teraz na pomysł by iść na specjalność dietetyka, a potem mgr już typowo dietetyka, ale zobaczymy co to wyjdzie jeszczeee
Tu masz rację Skończyłam dwa kierunki + studia doktoranckie i przyszło mi się przekwalifikować
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora