Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 15:33   #59
Blankaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Blankaaa89
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: poczuć sie seksowna kobieta.. potrzebuje zmiany.. pomocy.. :(

Cytat:
Napisane przez Bohemienne Pokaż wiadomość
Cześć ślicznotko! Podpisuje się pod wszystkim co dziewczyny napisały ale też dodan od siebie - mam super sexy kształty ;D
Ja właśnie zakończyłam zapuszczanie brwi - zajęło mi to 3 tygodnie bez jakichkolwiek odżywek. Trzeba przetrzymać i pogodzić się z myślą "tak teraz wyglądam dziwnie, ale robię to żeby wyglądać ładnie"
Buziaki i powodzenia! Będę tu zaglądać żeby zobaczyć jak Ci idzie !
Dziękuję
Szczerze mówiąc u mnie napewno zajmie to znacznie dłużej, bo już drugi tydz. zapuszczania a widać że jeszcze sporo zostało. Ja miałam bardzo dużo wyregulowane i bardzo długo tak robiłam, już nawet nie pamiętam siebie w naturalnych brwiach. Troche mnie to przeraża ale mam nadzieję że wyjdzie mi to na dobre ;p postaram sie wrzucić nowe zdjęcie z postępami w zapuszczaniu brwi Oczywiście bardzo zapraszam do zaglądania, bardzo pomoaga wsparcie Wasze

Cytat:
Napisane przez szalona sroczka Pokaż wiadomość
o rany, taka ślicznotka i ma kompleksy! po trzech ciążach wyglądasz bosko, większość kobiet wygląda tragicznie po ciąży i do tego ma problem z odchudzaniem, a twoja figura zachwyca. ja też mam rozstępy, a w ciąży nigdy nie byłam myślę, że za bardzo się tym przejmujesz, ale ćwiczenia na peno nie zaszkodzą
bardzo miło mi że tak uważasz * powiem szczerze, że cieżko mi z tymi ćwiczeniami, nie mogę być na tyle konsekwentna jakbym chciała. Mam nadzieję że sie wkońcu mi się uda.. Może jak się ta zima skończy to jakoś energii wiecej będę miała do regularnych ćwiczeń. Narazie to tak w kratkę mi wychodzi.

Cytat:
Napisane przez doro_ta Pokaż wiadomość
Hej ,zastanawiam się jakie masz kompleksy .Może wejdź w wątek Krzywe nogi i zobacz - to możesz wszystko Ci przejdzie Między innymi ja należę (lub należałam ) do posiadaczek krzywych nóg ale moja psychika nie wytrzymała i poddałam się operacji Więc ? Możesz tam zobaczyć moje nogi przed i po Jesteś bardzo ładną kobietą ! Uwierz w to.Pozdrawiam
No to wisz jest trudne pytanie bo mam ich mnóstwo, ale raczej bez sensu jest wymienianie tego bo wkoncu jestem tu zeby sie ich pozbyc ) ale rozumiem co mialas na mysli ;p bardzo Ci dziekuje za mile slowa )

Cytat:
Napisane przez drama_queen20 Pokaż wiadomość
chyba nie napiszę nic nowego,ale jesteś po prostu przepiękna!!
jej.. DZIEKUJE!!

czy ktoras z Was przedluzala wlosy? drogi to interes?

Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy odwiedzaja moj watek, barzo duzo mi daje Wasze wsparcie.
Blankaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując