Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 13:01   #753
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej Może Wy mi pomożecie, bo od kilku dni się zastanawiam co zrobić i dalej jestem w kropce.

Od jakiegoś czasu planuje zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą. Mój naturalny kolor włosów to taki jak na zdjęciu. W grudniu farbowałam włosy ciemną czerwienią, jednak farba była beznadziejna i kolor spłukał mi się już po dwóch tygodniach, teraz pozostały miejscami tylko czerwone refleksy. W związku z kąpielą kupiłam ostatnio rozjaśniacz, dokładnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa-wersja.html . Jednak dopiero w domu, po otworzeniu opakowania, zauważyłam że rozjaśniacz ma aż 12%... Trochę się go przeraziłam, bo miałam zamiar użyć 6% max 9%, ale na opakowaniu nie było napisane jaką moc ma rozjaśniacz no i nieświadomie kupiłam... No i właśnie teraz nie wiem czy go użyć, czy odpuścić i poszukać rozjaśniacza o mniejszej mocy? Moje włosy już w życiu trochę przeszły, jednak teraz jestem w miarę zadowolona z ich kondycji. I nie chce też otrzymać koloru jasnego blondu, bardziej interesuje mnie ciemny blond, jasny brąz, a nawet jak wyjdą rude to będę zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotor0314135955.jpg (55,3 KB, 23 załadowań)
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując