Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-21, 02:24   #692
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Jak malować oczy żeby się nie postarzyć?

Cytat:
Napisane przez Nacia1807 Pokaż wiadomość
Witajcie. Ostatnio chciałam zacząć używać cieni do powiek ( dotychczas używałam czarnej kredki lub eyelinera i robiłam kreski) jednak nie chce aby cienie były nie dopasowane. Jestem nastolatką i na co dzień nie chce malować się bardzo widocznymi kolorami jednak chcę ,żeby makijaż dodał mi trochę uroku a nie wiem jak to zrobić.
Wydaje mi się, że doradzanie komuś, jak ma się malować, nie widząc przy tym tej osoby, jest totalnie bez sensu... Nawet widząc zdjęcie trudno czasami dobrze doradzić, bo kolory na fotografii mogą być przekłamane. Jeśli chcesz jakichś wskazówek, to powinnaś dodać zdjęcie albo chociaż opisać swoją urodę- im mniej konkretna jesteś Ty, tym mniej konkretne i trafione będą rady innych dotyczące makijażu dla Ciebie
Żeby się nie postarzyć, to na pewno nie możesz używać zbyt ciemnego podkładu oraz zbyt mocno matujących kosmetyków- taka cera nie wygląda naturalnie ani świeżo. W ciągu dnia najlepiej, jeśli makijaż oczu będzie delikatny, kreskę na powiece możesz robić kredką lub cieniem i ją rozetrzeć (kolor kredki/ cienia dostosuj do koloru oprawy oczu- niech będzie tylko delikatnie ciemniejsza- może ciemny brąz, zamiast czerni?)
Jeśli chcesz podkreślić kolor tęczówki, to możesz używać cieni, które z nią delikatnie kontrastują.
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując