Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z dziennych na zaoczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-16, 17:28   #21
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z dziennych na zaoczne

Dora, żeby nie było kłotni o nic.. podbijam temat i mam pytanie :P
Czy w etapie końcowym tzn przy dyplomie czy tam suplemencie do dyplomu czy czymkolwiek innym (nie wiem co sie dostaje po ukończeniu studiów xD) jest napisane, że odbyło się studia dzienne lub zaoczne? Drugi rok ciągnę studia dzienne, ale poziom na mojej Uczelni jest dośc niski i w dodatku jestem na prywatnej, więc pomyślałam, że przejdę na zaoczne i znajdę pracę po prostu.. Na więcej mi się to zda, bo teraz pracodawcy oglądają się za doświadczeniem a nie za tym, gdzie i jak skończyłaś licencjat... A tylko siedze na tych studiach dzień w dzień i czuję się tak jakoś dziwnie.. tzn lubię swój kierunek, lubie kadrę na tej Uczelni i z jednej strony fajnie, że nie muszę trzy dni kuć na wszystkie przedmioty, ale z drugiej nie czuję się do końca spelniona takim studiowaniem :/ Na I roku jakoś wydawało się to wszystko na normalnym poziomie, a teraz lada chwila kończę II i mam mieszane uczucia :P Chyba aż tak nie zmądrzałam??
Tak więc jestem ciekawa, czy jest to gdzieś umieszczone? No i jeśli tak, to czemu mieliby mi napisać że ukończyłam studia zaoczne skoro wiekszosc przesiedzialam na dziennych
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując