Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 19:24   #658
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
tekila901 kremy które mi pasują kolorystycznie to:
Mizon CC, Dr.G Hydra Intensive, Dr. Jart+ Silver, Innisfree eco natural cover, BRTC Blemish Recover, Baviphat Tea Tree, Dr. Jart+ Black, Innisfree Eco Science, Skin79 Oriental Gold, Skin79 Oriental Gold Plus, Dr. Jart Water Fuse.
Ogólnie te wodne kremy BB powinny wszystkim pasować bo raczej one nie mają pigmentu, ich główną funkcją jest nawilżanie. Niektóre z wymienionych prze zemnie kremów jest już wycofanych. Nie wszystkich tych kremów mogę używać bo mnie zapychają, ja mam do tego wielką tendencję.
dziękuję Ci przepisałam wszystko na kartkę i będę po kolei zamawiać próbki.
czekam już na mizona cc (mam nadzieję, że się doczekam przed powrotem do Anglii ). z wymienionych przez Ciebie próbowałam tylko skin 79 oriental gold plus i zostawiał mi taką powłoczkę na twarzy, z daleko widać było, że coś nałożyłam. ale już mniej więcej wiem w co mam celować, jak do tej pory większość przetestowanych przeze mnie była albo za ciemna, albo za żółta.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Mam! mam CC Cream Tony Moly !!! Od razu się nim nasmarowałam , i muszę powiedzieć że jak na razie jest fajny. Ładnie kryje, stapia się ze skórą. Twarz jest nawilżona. Jutro przetestuję jak z jego wytrzymałością, bo chyba do tego słyszałam najwięcej negatywnych głosów. Ogólnie jestem szczęśliwa, moja azjatycka gromada powiększa się
ja ostatnio policzyłam ile mam w sumie podkładów i bb... prędzej wszystkie się zepsują/ściemnieją niż je zdążę zużyć...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora