Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 09:30   #1073
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _moCCa_ Pokaż wiadomość
Ja uważam, że do wszystkiego należy podchodzić z dystansem. Gdyby tak wszystko analizować, to wyszłoby na to, że wszystko nas niechybnie zabije, łacznie ze zwykłą wodą
Poza tym, czepili się filtrów, a nikt nie pisze o tym, ile chemikaliów jest w każdym innym kosmetyku, nie mówiąc o syfie, który jest w jedzeniu. Wszystko jest obecnie niezdrowe i rakotwórcze
Co do witaminy D - w ostatnich latach jest wielkie bum na witaminę D, stała się modna, nie wiedzieć czemu. Fakt, spora część naszego społeczeństwa ma jakiegoś stopnia niedobór, głównie w zimie, ale nie popadajmy w paranoje Latem nadrabiamy - nawet jeśli wysmarujemy twarz filtrem, to przecież reszta ciała jest odkryta, a poza tym promieniowanie przenika także przez ubranie. Więc produkcja działa na pełnych obrotach.

Dla mnie filtry są przede wszystkim elementem pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Staram się unikać większości filtrów przenikających, dokładnie analizuję składy, odrzucając te kremy, które mają parabeny, PEGi, pochodne ropy naftowej itp., czyli tak naprawdę to, co ma większość drogeryjnych kremów, balsamów, mleczek - bez filtrów, czy kosmetyki do makijażu. Jak nie potrzebuję wyglądać jak człowiek (np. siedzę na balkonie w domu i mogę się świecić i być wybielona), to używam filtrów mineralnych z naturalnym składem.
Ale też nie jest tak, że panicznie boję się wyjść z domu bez filtra - wychodzę czasami

We wszystkim trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek, ot co
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora