Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NHS w UK
Wątek: NHS w UK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-07, 21:00   #18
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: NHS w UK

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Moim zdaniem fartuchy: ich brak czy ich obecność to nie jest wielki problem.
Problemem powaznym jakis czas temu byl brak nawyków higieny wśród personelu medycznego.

Po okreslonej liczbie zgonów ze względu na zaniedbania w tej materii doszło do kampani na ogromną skalę.


Nie sadze jednak by polska słuzba zdrowia prezentowała o wiele wyzszą jakośc usług. Juz w tym momencie kolejki do specjalisty w Polsce sa takie, ze łatwiej iśc do gabinetu prywatnego.Często równiez czekając bardzo długo.
Ja akurat na punkcie higieny to mam hopla, ale to skrzywienie zawodowe (które praktykuję na szczęście tylko w pracy ). Zresztą fartuchy są też praktyczne, np. gdy pacjent , co się przecież zdarza.

Zgadzam się, że w Polsce nie jest lepiej. Ale moim zdaniem jeżeli nie będziemy głośno krytykować, to nigdy lepiej nie będzie. Pracując w UK płacimy podatki tak samo jak Brytyjczycy i płacimy także ubezpieczenie zdrowotne. Więc prawo do krytyki też mamy. Poza tym to nie oznacza od razu, że nie podoba się mi w UK, bo uważam, że NHS mógłby działać lepiej. Ja krytykowałam nawet niemiecką służbę zdrowia, bo złośliwa małpa jestem.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując