Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-12, 14:16   #3480
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
SummertimeSadness, cudny zbiór, najbardziej lubię takie minimalistyczne, sama za nim jestem
Widzę, że też uwielbiasz Cetaphil Jaką masz cerę?
Polecasz masełko do ust Nivea czy to średniak?
Ja jestem typowym alergikiem... moją cerę trudno określić, jest raczej dość nawilżona aktualnie, ale bywa przesuszona często (szczególnie jak miałam kurację przeciwtrądzikową). Jest skłonna do wyprysków, ale na pewno nie tłusta - w ogóle się nie święcę, nigdy. Więc raczej sucha trądzikowa.

Twój zbiorek też obejrzałam, marzę o tylu dermokosmetykach Niestety, fundusze..

Co do masełka mam mieszane uczucia.. miałam karmelowe i byłam zachwycona, kupiłam malinowe i raczej klapa, no i daje różowy kolor... zdecydowanie lepiej radził sobie Carmex w słoiczku


Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiór. Mam dobre wrażenie, że zaopatrzyłaś się w kilka produktów podczas -40% w Rossmannie?
Chciałabym mieć taki minimalistyczny zbiór w kolorówce

Poza tym postaram się dodać potem fotki swoich małych zdobyczy, bo kilka rzeczy mi przybyło
Tusz Lovely, tonik Rival de Loop, tonik Ziaja, kremy Ziaja, kredka Wibo maseczki, peeling Perfecta -40% Resztę kupiłam niestety niemal kilka dni przed informacją o promocji
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując