Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 14:19   #29
ambulance007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez boguszmagdalena Pokaż wiadomość
ojej kochana, kiedys jak bylam w liceum mialam podobny problem i tez trafilam na revlona colorstay.
spróbuj go zmieszac na rece z nivea soft (idealnie sie mieszaja a revlon staje sie lzejszy) spróbuj nakladac go nie wsmarowywujac a wklepujac paluszkami lepiej sie wchlonie i przystosuje. pozatym uwazm ze revlon colorstay jest na tyl fajny ze jak go sie nie miesza z niczym to mozna wziac kapke na palc go dotknac krostki odczekac i znowu uklepac zeby zatrzec granice i moze sluzyc jako korektor tez ja tak stosuje i jest to swietne rozwiazanie
chwalee sobie tez podklad oriflame'u giordani gold ujedrniajacy.
no ale niestety on nie zakryje duzo, ale sprobowalabym go zmiezac wlasnie z revlonem. zeby nabral troszeczke innej struktury krył wiecej
revlon jest świetny, to prawda. Spróbuję z tym kremem nivea, ale obawiam się, że na lato ten krem w wysokich temperaturach może tylko w moim przypadku powiększyć efekt błyszczenia. Wykradłam mamie jeszcze ostatnio http://www.pl.avon.com/PRSuite/stati.../face/p/3016-3
Ten mus daje idealny efekt na twarzy, tzn nie kryje tak jak revlon, nie wiem też jak długo się trzyma na twarzy bo dopiero go testowałam w domu przez pare godzin, ale mimo że odcień z którego korzysta mama jest ciemniejszy niż ten którego ja potrzebuje, to mus po kilku minutach się ładnie dopasował do mojej karnacji. Po kilku minutach staje się również niewidoczny na twarzy, fajnie się nakłada, jednak wszystkie białe syfki nadal się przedzierają :<
ambulance007 jest offline Zgłoś do moderatora