Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawo jazdy kat. A w wydaniu damskim :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-07, 10:16   #643
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Prawo jazdy kat. A w wydaniu damskim :)

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
hej motocyklistki


któras zdawała na nowych zasadach? w koncu po roku jezdzenia jako plecak mam zamiar zapisac się an kurs. jest jednak maly 'problem' mam 161cm i waze 47kg nie wiem czy w ogole rzucac sie z motyką na księżyc i zdawac na A czy moze odrazu na A1 i kupić jakąś 125tkę

Mój TŻ ma suzuki gsxr i powiem szczerze ze nie mialam siły go nawet pchnąć. kady mi mówi ze mam sprobowac zdawac na A.. ale czy w ogole jest sens się za to zabierac z taką masą wzrotem rączki jak witki
Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
przejdź się do jakiejś szkoły, wykup sobie godzinę na placu i popróbuj
Dokładnie zgadzam się z klepsydrą, ja tak zrobiłam, tzn nie wykupiłam ale przebąknęłam instruktorowi - mój dobry znajomy, że chciałabym ale nie wiem czy dam radę i się umówiliśmy że jak któryś z chłopaków będzie miał jazdy to mnie wezmie. Wziął i na jego jazdach kazał mi usiąść i kawałek się przejechaliśmy na placu - pamiętam że wtedy decyzja została sama podjęta, i tak rozpoczęłam z TŻ kurs

dodam że mój wzrost to 164 więc ciutke więcej, ale myślę że praktycznie nie ma różnicy.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując