Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gapienie sie na inne i obrazony kolega?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-19, 15:34   #32
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Uważam, że kiedy mężczyzna jest zakochany, to traktuje swoją kobietę priorytetowo i nie odstawia akcji wpatrywania się w inne.
Możliwe, że wyolbrzymiasz i wcale się nie gapi na inne, a możliwe, że jednak to robi, co może oznaczać, że mu nie zależy na Tobie aż tak.

Mam kumpla, który praktykuje "obczajanie lasek" i cóż... swoją już nie raz zdradził. Myślę, że to może być taki typ. Bo jak sięgam pamięcią po innych znajomych, to żadnemu nie-singlowi się wpatrywanie w inne dziewczyny nie zdarzyło.

Jakoś mi się nie widzi Twój związek, ponieważ nie dość, że facet nie zachowuje się do końca fair, to jeszcze Ty odstawiasz intrygi godne gimnazjum (cyt. "specjalnie sklamalam, ze koles ktory chcial sie ze mna kiedys umowic napisal wlasnie dzien po tym jak on sie rozgladal"). On odstawia szopkę, bo pokazuje Twoje maile osobom postronnym (w tej chwili możesz być pewna, że wszystko co do niego napiszesz jest kierowane do kumpli z prośbą o poradę. Albo z komentarzem w stylu "o co jej kutwa chodzi znów, weź przeczytaj" - to też widziałam sporo razy).
O tu cos nowego. Dramatyczna odpowiedz. Jednak nie wczuwam sie w te klimaty, bo mimo ze wrazenie moglam wywrzec takie a nie inne- ani on ani ja nie jestesmy z tych typow ludzi. Nie wszystko jest czarne i biale
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując