Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gapienie sie na inne i obrazony kolega?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-19, 16:20   #40
martini85
Raczkowanie
 
Avatar martini85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 442
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Cóż za piękne to uczucie, żem wolna i swobodna, a jak mi się zachce to zerknę i facet się nie złości tylko śmieje. Jak ja lubię być wolną w związku, to chyba najlepsze co może być
No to wiedz, ze nie kazdy ma takie spojrzenie na swiat. Ja jestem bardzo konserwatywna jesli chodzi o zwiazki. Jestem super lojalna i szczera i oczekuje tego samego od partnera.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że na siłę bronisz tego związku i traktujesz każdą odpowiedź na ten wątek jako atak. Zauważyłam, że już w poprzednim wątku użytkowniczka babie_lato zwróciła na to uwagę, pisząc "Dziewczyno, ty szukasz na siłę osób, które pogłaszczą cię po głowie i powiedzą, że misiaczek cię kocha i będziecie tworzyć piękny związek."
A ty masz 15 lat?

Hehe bronie??? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Problem patrzenia sie na inne to nie jest problem w tym watku, jak juz zanzaczylam pracuje nad soba tj on pracuje nad swoim zachowaniem. A ty albo masz 15 lat albo nigdy nie bylas w zwiazku. Moja glowna rozkmina jest na temat zachowania jego kumpla!!!!!

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że na siłę bronisz tego związku i traktujesz każdą odpowiedź na ten wątek jako atak. Zauważyłam, że już w poprzednim wątku użytkowniczka babie_lato zwróciła na to uwagę, pisząc "Dziewczyno, ty szukasz na siłę osób, które pogłaszczą cię po głowie i powiedzą, że misiaczek cię kocha i będziecie tworzyć piękny związek."
A ty masz 15 lat?

Hehe bronie??? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Problem patrzenia sie na inne to nie jest problem w tym watku, jak juz zanzaczylam pracuje nad soba tj on pracuje nad swoim zachowaniem. A ty albo masz 15 lat albo nigdy nie bylas w zwiazku. Moja glowna rozkmina jest na temat zachowania jego kumpla!!!!!
martini85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując