Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gapienie sie na inne i obrazony kolega?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 18:04   #54
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Gapienie sie na inne i obrazony kolega?

W nicku 85,więc domyślam się,że rocznik 1985 - czyli mój.
Eeeee o co kaman?
Co prawda nie jestem w Waszym związku i nie wiem czy Twój facet wręcz obślinia te dziewczyny czy zwyczajnie całkiem luknie?
Nie wiem też czy podobasz się swojemu facetowi skoro jesteś tak siebie niepewna. Czy daje Ci w ogóle odczuć,że mu się podobasz?
Wydaje się jakbyś chciała aby na każdym kroku mówił Ci jaka jesteś piękna i wspaniała,a inne dziewczyny są beznadziejne. Gdyby tak robił byłoby to po prostu nieszczere.
W patrzeniu się nie jest nic złego. Gorzej jakby się przy Tobie w ogóle nie patrzył na inne, za to jak jest sam patrzył i podrywał.
Dla mnie nie masz tak naprawdę z nim żadnych problemów i szukasz na siłę.
Wiesz to,że patrzył na niską,a Ty jesteś wysoka nic nie oznacza.Podobają mi się blondyni,a mój facet jest pięknym brunetem i co skoro mam bruneta mam nie widzieć fajnego blondyna?
Pisanie maila to dla mnie porażka,nie masz co robić to pisz sobie opowiadania na kompie,a nie maile do faceta. Od tego jest rozmowa w cztery oczy,a tak masz,że teraz ma dowód Twoich nerwów i pokazuje kumplowi. Pokazanie maila kumplowi (jaki by ten mail nie był) jest też żenadą do kwadratu.
Doradzałabym Waszej dwójce dorosnąć.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując