Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kręcone na wierzchu, proste pod spodem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 17:05   #12
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kręcone na wierzchu, proste pod spodem

Cytat:
Napisane przez ola15493 Pokaż wiadomość
Masek uzywam od okolo 2 lat,
Maska/odżywka - w tym przypadku nie tylko o nazwę chodzi, a o skład. To on głównie decyduje o tym co się dzieje z włosami (chociaż oczywiście wyjątków trochę by się nazbierało).

Cytat:
w kwietniu moje wlosy byly w zlym stanie i zrobilam keratynowe prostowanie wlosow w salonie loreala, ktore utrzymalo sie 1-1,5 miesiaca.
A może to keratynowe prostowanie jednak zostało Ci na spodniej warstwie? Może zostało nie do końca dobrze zrobione? Nie wiem.

Cytat:
Od tego czasu zaczelam olejowac. Przyznam sie ze czasami prostowalam i podkrecalam na prostownicy ta wierzchnia warstwe, bo bardzo sie puszyla i byla drobno skrecona w niektorych miejscach, ale nie wiedzialam jak je okielznac. Wydaje mi sie ze popelniam jakis blad w pielegnacji, tylko w ogole nie wiem co to moze byc.
Spróbuj przestać prostować włosy, a skup się na pielęgnacji. Poczytaj podwieszone wątki (dużo tego, ale jakoś trzeba zacząć). Potem zapraszam do wątku pielęgnacyjnego.
Posprawdzaj w wątku analizowym składy swoich masek/odżywek. Poczytaj o pielęgnacji.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując