Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-05, 16:51   #1821
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam mani na dziś
świetnie i kwadraty cudne

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chciałam ciemną zielenią, ale stwierdziłam, że lepiej złapać ostatnie promyki słońca Czerwone łapki mi wyszły, bo mi gorąco i żyły na wierzchu I skórki zmasakrowane :/ Ale są okropnie suche przez to, że kaloryfery zaczęły grzać... i te wszystkie beboki po bokach to nie lakier ale właśnie skórki :/
pięknie się błyszczy skórki biedne

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Yen, przekopiuję Ci kilka rzeczy, których dowiedziałam się od celnego. Może Ci pomogą

- Zwalnia się od podatku import towarów pod warunkiem, że łączna wartość towarów w przesyłce nie przekracza kwoty wyrażonej w złotych polskich odpowiadającej równowartości 22 EUR.

- Jeśli wartość towarów nie przekracza równowartości 150 EUR, to mogą być one zwolnione z cła, podlegają jednakże podatkowi od towarów i usług (VAT) w imporcie.

- Zwolnienia od podatku nie stosuje się jednak do towarów importowanych w drodze zamówienia wysyłkowego (w tym również za pośrednictwem internetu).

- Organ celny odstąpi od zaksięgowania oraz poboru kwoty należności przywozowych,
gdy suma kwot tych należności i należności podatkowych z tytułu importu towarów nie przekracza równowartości kwoty 10 euro.
dzięki
tak, wiedziałam to. Ale kiedyś też wyczytałam, że na kosmetyki nie ma cła. Tylko VAT ewentualnie.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-10-05 o 16:53
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora