Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urban Legends (historie zasłyszane:D)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-16, 11:27   #272
kaha2
Raczkowanie
 
Avatar kaha2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: Urban Legends (historie zasłyszane:D)

Ostatni post z 15 lutego, więc się dołącze

1.Słyszałyście może o młodej dziewczynie i chłopaku , którzy zatrzymali się
na odludziu, żeby uprawiać seks . Ale zabawę im przerwał komunikat radiowy, który mówił o zbiegłym ze szpitala psychiatrycznego mordercy z hakiem zamiast ręki. Więc dziewczyna zaczęła się bać i chciała wracać do domu , gdy byli na miejscu zobaczyli,że do klamki samochodu jest przyczepiony hak. ( tak słyszałam od kuzynki koleżanki brata ) taaaa

2. Do Urban Legends trzeba też zaliczyć krwawą marry, za dzieciaka bałam się patrzeć w lustra gdy powiedziało się kilka ( nie wiem ile )razy krwawa marry to ( 1 wersja jaką znam że nawiedzi dom , a druga że wciągnie Cię do lustra i wydłubie oczy )

3. Aaaa no i kolejna jaką słyszałam to taka gdzie rodzina ( dajmy na to X) dostała przesyłkę od rodziny z Ameryki. No i w puszcze był jakiś proszek więc rodzina pomyslała , ze przyprawa. Używała jej podobno do wszystkiego , Gdy kilka dni później przyszedł list z kondolencjami, że ich Ciotka z Ameryki zmarła i że były to jej prochy .

Na razie tyle pamiętam , ale może sobie coś przypomne
kaha2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując