Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 12:03   #4253
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bleh Jak odwalę dziś promotora (jeżu! niech da mi już spokój! ), to mam raczej luz do przerwy świątecznej... czyli dwa-trzy dni A same Święta będą stały pod znakiem dwóch ostatnich projekcików

Świetne! A po skróceniu serdaka i malucha - bomba

współczuję ja już marzę o tej przerwie świątecznej, bo mam dość tej uczelnii porządny odpoczynek się przyda

dziękuję


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4417616 4]Aguś... ja bardzo przepraszam... ale co to jest analmalia?

Jak chmurka.[/QUOTE]




dziękuję


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aktualne:


przepiękne
a sweterek mnie rozwalił na łopatki <3


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
bardzo mnie to cieszy
może kwestia oświetlenia, mi osobiście całokształt bardzo pasuje, a bazą jestem oczarowana, to Eveline 801
dzięki, dostałam na mikołaja od rodziców

rozumiem, jak dasz radę to cyknij fotkę w świetle dziennym baza jest cudna
genialna


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mam zaległe ka-boomy .

Bazy:
czerwień - Bell Air Flow z biedronki (bez numeru)
róż - Allepaznokcie One! Colour Pro 65
biel - Allepaznokcie One! Colour Pro French Manicure (numeru brak)


romby wymiatają, ale ten róż jaki boski


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4417825 6]Moje (nadal bobki, ale już dzisiaj będę próbować migdalić)
O kant pupy potłuc, ciemno jak w duszy i do tego ręce mi się trzęsą. Na blogasku wrażenia z użytkowania. [/QUOTE]


śliczne te Twoje bobki

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

dzień dobry
z 3 kolosów zrobiło się 0.. żadnego nie pisaliśmy, bo albo wykładowca zapomniał albo nie było sali ale odnajduję w tym pozytyw - wróciłam do domu, wypiję kawę, odpocznę i dalej będę robić prezentację
i oprócz tego znowu nazbierałam kupę komplementów za paznokcie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując