Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-02, 17:10   #537
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Dziękuję

A może któraś z Was mogłaby mi doradzić jakieś numery cieni w brązach do dziennego makijażu? Przejrzałam tyle swatchy, że już totalnie zgłupiałam. Np do rozjaśnienia kącika i pod łukiem brwiowym lepszy będzie 353 czy 395? Pomóżcie
353 jest całkowicie matowy, 395 perłowy zależy co wolisz czy większą świetlistość w przypadku perły czy bardziej jesteś skłonna ku matowi szczerze to i tak polecam obydwa
A jeżeli chodzi o brązy to wolisz chłodne tony czy te bardziej ciepłe?

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nigdy nie kupowałam cieni z Inglota, ale na Święta dostałam kartę podarunkową i zaczęłam komponowanie paletki. W szczecińskim CH Kaskada Inglot ma swój sklepik, ale jakoś tak dużego wyboru wśród cieni Freedom System nie było. Brakowało mi kilku śliwek [były tylko dwie], i morskich nasyconych zieleni [żadnej!], i jakiegoś ładnego granatu, a nawet czegoś typu ciemna czerwień/bordo. Granat może jeden, bordo brak. Na stronie Inglota np. dla UK [bo polska strona to porażka] jest tych cieni o wiele więcej, z każdego wymienionego przeze mnie koloru kilka odcieni i rodzajów. Czy trafiłam po prostu na słabo zaopatrzony punkt, czy u nas tak po prostu jest? Podobnie z rozświetlaczami do twarzy. Na polskiej stronie Inglota nie ma ich wcale, na KWC czytam, że są dwa odcienie, a na angielskiej stronie Inglota chyba z 6. Szkoda, że marka tak słabo dba o rodzime klientki :<
W kaskadzie też nie lubię kupować cieni, niby sporo mają ale jednak większości cieni u nich nigdy nie zastałam, lepiej zajdź na turzyn na wysepkę, mają zdecydowanie lepsze kolory ewentualnie w galaxy na wysepkę ale często się zdarza że mają braki w cieniach do sprzedaży.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując