Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 11:33   #1061
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Pomóżcie, jakim typem jestem????????
Dołączam moje moje zdjęcie.

1. Jak się opalasz - opalam się najpierw na czerwono ale czerwień szybko zmienia się w brąz. Odcień opalenizny to taki brąz "brudnawo-szarawy"

2. Kolor oczu - oczy mam jasne, kolor jest czysty, niebieski, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Brwi Są brązowe, nie mają zdecydowanego koloru ale nie mogę też powiedzieć, ze są jasne. Natomiast rzęsy są ciemne, całe czarne a na zakończeniach jakby blond

3. Piegi - piegi mam, są szaro-brązowe.

4. Cera - naturalna bez opalenizny ma kolor jasny, chłodny, porcelanowy? Rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów -
włosy jasny blond (na poziomie 8, zimą czasem wchodzi w średni blond), mają odcień popielaty, taki mysi, chłodny.

6. Kolor ust -
dość intensywny koralowy, ani szczególnie jasny ani ciemny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się i wyglądam w kolorach intensywnych, czystych. Najlepiej w fuksji (zarówno jaśniejszej i bardziej głębokiej), intensywnym koralowym, czarnym, błękitnym, turkusowym, ciemnym zielonym. Nie za dobrze mi w kolorach pastelowych (jestem jakby "rozmyta i niewyraźna"). Dodaję foto z taką tabelką, którą na tą okazję skleciłam, rząd 1 to oczywiście "moje" kolory, rzad nr 2 to kolory, w których nie czuję się dobrze i szczególnie fajnie w nich nie wyglądam

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Najbardziej pasuje mi czysta czerń i ew. biel.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
Wydaje mi się, że pasują mi kolory intensywne w tym z jaśniejszych fuksji, koralu i niebieskiego takie nawet mocno "oczo☠☠☠itne" ;p

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
Z szarości pasują mi ewentualnie czysta średnia szarość i ciemny grafit.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? Pasują mi kolory i ciepłe i zimne, lecz tych drugich jest zdecydowana przewaga. Co do złota i srebra, to nie wiem jakim cudem ale za "młodu" pasowało do mnie tylko srebro, teraz pasuje mi zarówno srebro jaki i złoto, z tym tylko że złoto nie może mieć takiego jakby mocno żółtego odcienia.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? Ciężko mi na to odpowiedzieć ale cóż myślę, że lepiej mi w strojach monochromatycznych i w zestawieniach kolorów, które są mniej kontrasrujące.


Moje odpowiedzi na kolejne pytania. Kolory, ktore opisalam w tym i poprzednim poscie pomagalo mi dobierac kilka osob, wiec w razie w to nie jest tylko moje osobiste wrazenie
w jakim kolorze od bieli do kremu jest Ci najlepiej (jednym)?

- biel

w jakim kolorze od czerni do ciemnej szarości jest Ci najlepiej (jednym)?

- czarny

jakiego stopnia nasycenia - rozmycia wymaga kolor, żeby był dla ciebie najlepszy?

- wysoki stopien nasycenia, takie "głębokie" kolory.

w jakich kolorach wyglądasz lepiej: jasnych czy ciemnych?

- lepiej w ciemnych

jaki granat jest dla Ciebie najlepszy (czysty czy wyszarzały)?

- czysty


jak bardzo chłodny musi być Twój idealny kolor (skala: od 3 znaczącego absolutnie do 1 znaczącego raczej)

- no to tu 3 raczej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez nietoperek22
Czas edycji: 2014-01-12 o 11:44
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora