Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-19, 10:18   #1908
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaa dla mnie? dziękuję jest fenomenalnie, wiesz o tym? i lakier
si! chciałaś go u mnie zobaczyć kiedyś tak to by pewnie jeszcze swoje odczekał
dzię-ku-ję!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Anula super, ja go mam, czeka na swoją kolej

I mam coś dla MaRUD
lepiej? faker na pewno do poprawki, ale nie wiem co mu dolega, jak zmyję mani obadam co i jak
dzięki o nie wiedziałam, to spora grupka z nas go ma w takim razie maluj

ehh, szczezre to nie widzę zbyt wielkiej różnicy może to mani tak zżera kształt. Zobaczymy w nowym mani.

Ale tak ogólnie muszę się zgodzić z Dmką, Śniegową. Nie chodzi o to piłowanie teraz, tylko tak ogólnie w ostatnim dłuższym czasie, gdzie się podziały Twoje ostre czubeczki? aż chyba pobuszuję po starszych częściach.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4521964 2]
Aniu pazurki i lakier urywają wszystko.

Ale nie byłabym sobą jakbym się nie sprzeciwiła
Nie mogę się zgodzić, że baza jest czarna. Jak się przyglądam na butelkę, tam gdzie widać zużycie lakieru, albo jak rozmażę odrobinkę na szkiełku i pod światło ją - to widać, że to taki ciemny atramentowy kolor... wiesz o co mi chodzi? Cienka warstewka spływająca po szkle pokazuje to wyraźnie, ale już oczywiście na paznokciach tego nie widać Dochodzą drobinki i nasze oczy goopieją. A i ten atrament jest na tyle ciemny, że przy grubszych warstwach faktycznie może wyglądać jak czerń.

Bosz... tylko po co ja to piszę?
No dosłownie sztuka dla sztuki, jakby kogoś to obchodziło [/QUOTE]

dzięki

jak to po co piszesz? mnie to obchodzi i ja lubię takie szukanie dziury w całym
to mówisz, że to nie czerń... powiem Ci że mam problem z określeniem tego koloru, wiadome to nie jest taka czerń jak Wibo jest bardziej przejrzysty (drobinki), a jednocześnie super kryje w butelce ubytku nie mam, ale maznęłam po białej kartce cieniusieńko no i dla mnie to raczej ciemny szary czyli pochodna czerni, ale faktycznie jakby kropelkę atramentu można dojrzeć wacik przy zmywaniu wygląda jak po czerni. No i racja że jak się maluje normalnie po paznokciach to te nutki bazy znikają, wtedy ewentualnie drobinki robią robotę
dziwak z niego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora